środa, 27 czerwca 2018

Perfumy Naomi Campbell

Naomi Campbell przeszła do historii jako pierwsza czarnoskóra modelka, która wspięła się na sam szczyt modowego świata. Jej kariera zaczęła się w wieku 15 lat, wtedy właśnie pierwszy raz pojawiła się na okładce poczytnego magazynu. Trzy lata później poznał ją cały świat, bowiem na okładkę Vouge trafiają wyłącznie najpiękniejsze kobiety. Swoją urodę Naomi zawdzięcza jamajskiemu pochodzeniu oraz chińskim korzeniom, ta mieszanka genów zapewniła nieprzeciętną urodę i wdzięk.

W latach 90-tych kariera Naomi Campbell nabrała szybkiego tempa, modelka zaczęła współpracować z największymi kreatorami mody. Tak duża popularność sprawiła, że Cosmopolitan Cosmetics zaproponował jej stworzenie linii kosmetyków, i tak na rynku pojawiły się pierwsze perfumy Naomi Campbell. Trwałość, ciekawe zapachy i przede wszystkim atrakcyjna cena sprawiły, że perfumy te bardzo szybko zyskały dużą popularność. Od tego czasu na rynku pojawiło się wiele nowych zapachów sygnowanych nazwiskiem modelki, i wszystkie one cieszą się ogromną popularnością.

Linie perfum Naomi Campbell

Pierwsze perfumy modelki pojawiły się na rynku w roku 1999, i nazywały się po prostu Naomi Campbell. Charakterystyczny flakon o podłużnym kształcie skrywał delikatny zapach z nutą owoców i intrygującej wanilii. Pierwszy sukces bardzo szybko spowodował chęć jego powtórzenia, a okazję do tego miały perfumy Naomi Campbell Naomagic, które miały swoją premierę zaledwie rok później. Zapach ten także przypadł do gustu klientom, między innymi dzięki eleganckiej i kwiatowej nucie konwalii. Flakon tych perfum był zupełnie inny niż pierwszych, przypominał bowiem kamienie. Na kolejny perfumerski przebój trzeba było poczekać do roku 2006. Wtedy na rynku pojawiła się seria Cat Deluxe, zaprojektowana przez Michela Almairaca. Kwiatowe nuty w połączeniu z brzoskwinią, wanilią i piżmem świetnie sprawdzają się przy każdej okazji.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz