piątek, 3 listopada 2017

Marka – Naomi Campbell

Naomi Campbell to jedna z najbardziej rozpoznawalnych osób w świecie mody. Ta niezwykle popularna modelka swoją brylowała na wybiegach we wczesnych latach dziewięćdziesiątych. To ona zapoczątkowała określenie supermodelka. Pomimo upływu lat, kobieta wciąż doskonale radzi sobie w przemyśle modowym.  Współpracowała ona ze wszystkimi topowymi projektantami, pośród których znajdują się między innymi Versace, Azzedine Alaia, Isaac Mizrahi czy Dior. Ponadto, brała ona udział w wielu reklamach dla takich firm, jak Louis Vuitton, Ralph Lauren czy Dolce & Gabbana.

Modelka nie ograniczała się jednak tylko do jednej dziedziny. W latach dziewięćdziesiątych miała krótki epizod, związany z branżą muzyczną. Co więcej, pojawiała się ona także w wielu teledyskach takich sław, jak Michael Jackson, George Michael czy Jay Z. Naomi Campbell poświęcała się także pracy charytatywnej w kampaniach profilaktyki raka piersi czy w ramach pomocy dla ofiar huraganu Katrina.


Wieloletnie doświadczenie w branży modowej zaowocowało wypracowaniem przez modelkę wysublimowanego gustu. We współpracy z koncernem Procter & Gamble, w 1999 roku zdecydowała się ona bowiem wypuścić na rynek wyjątkową linię perfum dla kobiet.  Naomi Campbell, z pomocą takich projektantów jak Olivier Cresp czy Michel Almairac, stworzyła wiele ciekawych zapachów, które cieszą się ogromną popularnością.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz